Dom nad Polami

Nasz dom, położony w cichej, maleńkiej wsi na końcu drogi, jest stary (jedna z jego części, chyba nie najstarsza, jest datowana na 1844 rok), w latach 2007  - 2008 przeszedł kapitalny remont, w którym staraliśmy się zachować i przywrócić do dobrego stanu tak wiele starych, oryginalnych elementów, ile zdołaliśmy, zapewniając jednocześnie naszym Gościom możliwie duży komfort.
Piękne widoki to niewątpliwy atut naszego domu. Widok na góry, otwierający się z naszego tarasu rzeczywiście zapiera dech.
Zapraszamy też na piękne zachody słońca, spektakl odgrywający się co wieczór zawsze jest inny.

Dla Gości pięć dwuosobowych pokoi z pięknymi łazienkami. Pokoje są duże : 20-30 m2, urządzone starymi meblami. Można w nich przyjemnie spędzać czas także w dzień. Ponadto 70-cio metrowy Wielki Pokój z łukowym kamiennym sklepieniem i dwiema kolumnami z różowego piaskowca, z którego jest wyjście na brukowany kamiennymi płytami taras i dalej do ogrodu. Na piętrze jest dodatkowo mały hall ze stolikiem do kart i szafą bogato zaopatrzoną w gry planszowe dla ludzi od 8 do 99 lat. oraz wielki 70-cio metrowy taras, z którego góry widać jeszcze piękniej niż sprzed domu. Zamknięty płotem blisko hektarowy teren daje duże możliwości wypoczynku. Na deszczowe dni, z którymi w naszym klimacie zawsze należy się liczyć, oprócz gier stawiamy do dyspozycji Państwa bibliotekę i bezprzewodowy dostęp do internetu. Uprzedzamy, że jesteśmy domem bez TV. Poza pokojami, śniadaniami na dworze pod pergolą lub w domu pod łukowymi sklepieniami Wielkiego Pokoju, na życzenie Gości oferujemy trzydaniowe obiady w porze kolacji.

Tarczyn 12, 59-610 Wleń
Koszt noclegu ze śniadaniem - 90 zł (przy minimum dwóch noclegach), wieczorny obiad – 40 zł. W okresie Świąt, Sylwestra, weekend majowy itp. ceny ustalamy indywidualnie.
http://domnadpolami.pl/
tel: 75 713 61 52, 516 433 512

Mapa

Ciekawe miejsca

Kolej Doliny Bobru

Na początku XX w. wzdłuż doliny Bobru wybudowano linię kolejową. Ze względu na trudne...

Lwówek Śląski
więcej...

Villa Vital

zabytkowy, przepięknie odrestaurowany budynek położony bezpośrednio przy parku zdrojowym znanego,...

ul. Żeromskiego 2
Świeradów-Zdrój
więcej...