Dom nad Polami

Nasz dom, położony w cichej, maleńkiej wsi na końcu drogi, jest stary (jedna z jego części, chyba nie najstarsza, jest datowana na 1844 rok), w latach 2007  - 2008 przeszedł kapitalny remont, w którym staraliśmy się zachować i przywrócić do dobrego stanu tak wiele starych, oryginalnych elementów, ile zdołaliśmy, zapewniając jednocześnie naszym Gościom możliwie duży komfort.
Piękne widoki to niewątpliwy atut naszego domu. Widok na góry, otwierający się z naszego tarasu rzeczywiście zapiera dech.
Zapraszamy też na piękne zachody słońca, spektakl odgrywający się co wieczór zawsze jest inny.

Dla Gości pięć dwuosobowych pokoi z pięknymi łazienkami. Pokoje są duże : 20-30 m2, urządzone starymi meblami. Można w nich przyjemnie spędzać czas także w dzień. Ponadto 70-cio metrowy Wielki Pokój z łukowym kamiennym sklepieniem i dwiema kolumnami z różowego piaskowca, z którego jest wyjście na brukowany kamiennymi płytami taras i dalej do ogrodu. Na piętrze jest dodatkowo mały hall ze stolikiem do kart i szafą bogato zaopatrzoną w gry planszowe dla ludzi od 8 do 99 lat. oraz wielki 70-cio metrowy taras, z którego góry widać jeszcze piękniej niż sprzed domu. Zamknięty płotem blisko hektarowy teren daje duże możliwości wypoczynku. Na deszczowe dni, z którymi w naszym klimacie zawsze należy się liczyć, oprócz gier stawiamy do dyspozycji Państwa bibliotekę i bezprzewodowy dostęp do internetu. Uprzedzamy, że jesteśmy domem bez TV. Poza pokojami, śniadaniami na dworze pod pergolą lub w domu pod łukowymi sklepieniami Wielkiego Pokoju, na życzenie Gości oferujemy trzydaniowe obiady w porze kolacji.

Tarczyn 12, 59-610 Wleń
Koszt noclegu ze śniadaniem - 90 zł (przy minimum dwóch noclegach), wieczorny obiad – 40 zł. W okresie Świąt, Sylwestra, weekend majowy itp. ceny ustalamy indywidualnie.
http://domnadpolami.pl/
tel: 75 713 61 52, 516 433 512

Mapa

Ciekawe miejsca

Pod Lipami

Jeżeli szukasz zacisznego miejsca do spokojnego wypoczynku – zapraszamy do Nas. Agroturystyka "Pod...

Mojesz 17
Lwówek Śląski
więcej...

Restauracja-Pizzeria Pasja

Lokal zawdzięcza nazwę zamiłowaniu właścicieli do odkryć kulinarnych, nieograniczonej możliwości...

ul. Kolejowa 25
Gryfów Śląski
więcej...